tasuta koduleht

Partnerile

Alljärgnev info on mõeldud edasimüüjatele:
E-poe keskkonna kasutamine hulgitellimuste tegemiseks:
 
1.     Lähete meie kodulehele www.aroomipood.ee või otse:
2.     Valite e-pood http://www.internetipood.com/aroomipood
3.     Esmakordsel kasutamisel valite „registreeru“ ning sisestate kõik nõutud andmed. Palun kasutage toimivat e-posti aadressi, sest sinna hakkavad teile tulema arved ning jätke sisestatud andmed ja salasõna meelde.
Kui olete korduvkasutaja, siis minge kohe käesoleva juhendi p5 juurde.
4.     Kui olete end registreerinud, siis tehke esmakordne tellimus täis(jae)hindadega.  Peale tellimuse kinnitamist saadetakse nii teile kui ka meile vastav arve. Saatke see arve FW-meile edasi byroo@aroomipood.ee ja paluge arve/tellimus teha hulgihindadeks. Meie muudame hulgihindadeks nii käesoleva arve kui ka kogu teie kliendikonto (kajastub e-poes ca 3 tunni pärast) – Parandatud arve saadame Teile ülevaatamiseks ja makse laekumisel tarnime kauba. (esmane hulgitellimus on ettemaksuga, seejärel sõlmime tarnelepingu)
Kõikide järgnevate sisenemiste korral sama kasutajatunnuse (e-mail) ja parooli – korral kuvatakse teile e-poe juba hulgihinnad (koos käibemaksuga) ning kui teete tellimuse, siis tellimus on juba tehtud hulgihindadega.
5.     Kui olete korduvkasutaja,  sisenege oma e-posti aadressi ja salasõnaga ning saate teha tellimusi juba omale omistatud hulgihindadega.
6.     Transpordi tingimused hulgitellimustele on: tasuta transport alates tellimusest 200€ hulgihinnaga, kuid erandiks on soolatooted, mille kaal võib olla väga suur ja siin vaatame igat üksikjuhtu eraldi.
Küsimuste korral palun ühendust võtta Tiit Luide’ga  tiit@aroomipood.ee 5048623